ForumForum  PortailPortail  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Windows Vista Live Messenger Theme for 8.1

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
CrackerArianiNumri i postimeve : 57
Join date : 17/10/2008

MesazhTitulli: Windows Vista Live Messenger Theme for 8.1   Fri Oct 17, 2008 7:55 pm

Info

Windows Live Messenger is the next generation of the popular MSN Messenger (simply MSN Messenger 8.1 ). This will be a part of the new Live services ********* is releasing, they include: "Windows Live Mail" (next Hotmail), Live.com (a customized home page) and of course "WIndows Live Messenger" (as you can see they changed the MSN Messenger name to fit the pattern).


Windows Vista Live Messenger Theme for 8.1Download

Passwordi
http:www.exety.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Windows Vista Live Messenger Theme for 8.1
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kush është vajza të cilën në 19:30 e presin në “randez-vous” mbi tre milionë shqiptarë!
» Vazhdon numërimi i votave
» Shqiptarët kremtojnë jubileun, festime në Vlorë dhe Tiranë ( Live Tv)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: (....::::Msn , Yahoo , Skype , Paltalk ,.. Chat Etj Etj.. Programe::::..) :: MSN Messenger-
Kërce tek: