ForumForum  PortailPortail  PytësoriPytësori  KërkoKërko  Lista AnëtarëveLista Anëtarëve  Grupet e AnëtarëveGrupet e Anëtarëve  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Tekst Logo Gjenerator

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
CrackerByNumri i postimeve : 23
Join date : 17/10/2008

MesazhTitulli: Tekst Logo Gjenerator   Fri Oct 17, 2008 5:42 am

--------------------------------------------------------------------------------

Tekst logo gjenerator

Ketu keni dy adresa interesante qe mund beni logo, avatar apo mund te themi screensaver, si te doni quheni vetem duke zgjedhur shablonin (modelin) dhe duke futur tekstin...


Kodi:
1. www.cooltext.com
2. www.reddodo.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Tekst Logo Gjenerator
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Behar Gjoka: Skënderbeu, Simboli dhe miti i tij në letrat shqipe
» Tekste këngësh të vjetra
» Foto të ndryshme dhe lule
» Bashkimi i Gjermanisë me foto e tekst

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
 :: (....::::ASG-Crew Panelli i Kontrollit::::....) :: Internet-
Kërce tek: